Ana sayfa Moda BÜYÜK BEDEN EV GİYİM

BÜYÜK BEDEN EV GİYİM

0
PAYLAŞ

Büyük beden giyim alanı, büyük beden kıyafet üretimi ve çeşitliliği son yıllarda oldukça gelişti. Eskiden büyük beden kıyafetleri bulmak çok zordu ve büyük bedene sahip olan insanlar ya kıyafetlerini terzilere diktirmek zorunda kalırlardı ya da çok yüksek fiyatlara tek tip büyük beden kıyafetler almak zorunda kalırlardı. Her iki durum da hem yüksek maliyetli hem de çeşitliliğin olmadığı durumlardı. Ama artık bizlerin de öncülüğünde büyük beden kıyafetler en kaliteli malzemeler ile çeşitli bir şekilde ve olabildiğince uygun fiyatlar ile sizlere sunulmakta.

Büyük beden giyim ürünlerinde en çok tercih edilen ürünlerimizden bir tanesi de büyük beden ev giyim ürünlerimizdir. Bu ev giyim ürünlerinin içerisinde gecelikler ve pijama takımları yoğunluklu haldedir ve insanlar en doğal ihtiyaçları olan ev içi rahat giyim ihtiyaçlarını bu ürünlerden karşılamaktadırlar. Eğer sizin de ev içi konforunuzu artıracak olan ev giyim ürünlerine ihtiyacınız var ise bu yazı size yardımcı olacaktır.

Bu yazıda büyük beden ev giysileri ile ilgili her detaylı bilgiliyi sizler için ele aldık. Kafanızdaki soruları ortadan kaldırmak ve kaliteli bir alış veriş süreci geçirmenizi sağlamak amacı ile önce büyük beden ölçüleri ile standart beden ölçüleri arasındaki farkları ortaya koyduk. Sonrasında ise büyük beden giyim ürünlerinden, büyük beden ev giyiminden, ev giyim ürünlerinin neler olduğundan, modellerinden ve fiyatlarından detaylı bir biçimde bahsettik. Yazıyı okumaya devam ederek tüm bu önemli konuları ve bunlara benzer diğer konuları öğrenebilir ve alış verişinize devam edebilirsiniz.

Standart Beden ve Büyük Beden Ölçüleri Arasındaki Farklar

Yazımızın ana konusu olan büyük beden ev giyim konusuna geçmeden önce standart beden ölçüleri ile büyük beden ölçüleri arasındaki farkları bilmeniz önem taşımaktadır. Çünkü bu farkları bilerek kendi bedeninizden emin olur ve ona göre bir alış veriş sürecine başlarsınız.

Büyük beden ölçüleri standart beden ölçülerinin üzerinde olan ölçülerdir. Standart beden ölçüleri genel olarak giyim sektörü içerisinde şu ölçüler olarak belirlenmiştir: 36 beden, 38 beden, 40 beden, 42 beden ve 44 beden. Eğer bu ölçülere sahip biri iseniz büyük beden giyim ürünleri değil, standart beden giyim ürünleri kullanırsınız.

Büyük beden ölçüleri ise giyim sektörü içerisinde şu şekilde belirlenmiş durumdadır: 44 beden, 46 beden, 48 beden, 50 beden, 52 beden, 54 beden, 56 beden, 58 beden, 60 beden ve 62 beden. Piyasada genel olarak büyük beden giyim ürünleri 54 bedene kadar bulunmaktadır. Bizler herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi, her büyük bedene sahip insanın dilediği ürünü alabilmesi için beden skalamızı genişlettik. 44 bedenden 62 bedene kadar olan her giyim ürününü sitemizde çok kolay bir şekilde bulup sahip olabilirsiniz.

İki ana beden arasındaki farkları öğrendiğinize göre kendi beden ölçülerinizin hangi bedene karşılık geldiğini net şekilde bilebilirsiniz. Bir mezura kullanarak beden ölçme işleminizi göğüs, bel ve basen bölgelerinizin ölçülerini alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konuyu ayrıntılı bir biçimde öğrenmiş olduğunuza göre şimdi büyük beden giyim ürünlerinin neler olduğu konusuna geçiş yapabiliriz. Sıradaki başlığımız bu konu ile ilgilidir.

Büyük Beden Giyim Ürünleri Nelerdir?

Büyük beden giyim ürünleri adından da anlaşılacağı üzere büyük beden ölçülerine uygun olarak tasarlanıp üretilmiş olunan giyim ürünleridir. Bu ürünler 44 bedenden 62 bedene kadar olan beden ölçüleri için uygun halde bulunmaktadır. Eğer sizin beden ölçüleriniz de bu ölçülere karşılık geliyor se büyük beden giyim ürünlerini tercih edersiniz.

Sitemizde bulunan büyük beden giyim ürünleri içerisinde şu ürünler bunmaktadır: Büyük beden abiyeler ve günlük elbiseler, büyük beden üst giyim ürünleri, yani bluzlar, t-shirtler ve tunik gömlekler, büyük beden alt giyim ürünleri (taytlar), büyük beden ev giyim ürünleri, yani gecelikler ve pijamalar, büyük beden tesettür giyim ürünleri.

Sitemizde bulunan bu giyim ürünlerinden en çok tercih edilenler arasında büyük beden ev giyim ürünlerimiz de bulunmaktadır. Bu ürünlerin neler olduğunu detaylı bir biçimde öğrenmek için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Sıradaki başlığımız büyük beden olan ev giyim ürünlerinin neler olduğu, çeşitlerinin neler olduğu ile ilgilidir.

Büyük Beden Ev Giyim Ürünleri Nelerdir, Çeşitleri Nelerdir?

En çok tercih edilen ve herkesin en doğal ihtiyacı olan ev giyim ürünleri sitemizde her büyük beden uygun olarak satışa sunulmaktadır. Ev giyim ürünlerinin bedenleri arasında şu bedenler mevcut haldedir: 44 beden, 46 beden, 48 beden, 50 beden, 52 beden, 54 beden ve 56 beden. Ürün açıklama kısımlarında hangi bedeninin kendinize uygun olduğunu görebilir ve ona uygun bir seçimde bulunabilirsiniz.

Dolayısıyla ev giyim ürünlerinin yukarıda saymış olduğumuz bedenlere uygun olanları büyük beden ev giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Bu kategoride karşınıza büyük beden gecelikler ve büyük beden pijama takımları çıkar. Her iki ev giyim ürünü çeşidi de insanlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Eğer sizin de kaliteli ve kullanışlı bir gecelik ürününe ya da pijama takımı ürününe ihtiyacınız var ise bizlerden bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Büyük beden ev giysilerinin neler olduğu ve hangi çeşitlerinin mevcut olduğu konusu bu şekildedir. Dilerseniz bu çeşitleri daha ayrıntılı incelemek için hemen sitemizde ilgili kategoriye girebilirsiniz. Yazıyı okumaya devam eder iseniz sıradaki başlığımızda büyük beden ev giysilerinin modellerinin neler olduğunu göreceksiniz.

Büyük Beden Ev Giyim Ürünlerinin Modelleri Nelerdir?

Model çeşitliğine çok fazla önem veriyoruz. Çünkü ürünün size sunduğu rahat kullanım imkânı gibi aynı şekilde ürünün sahip olduğu model de önem taşımaktadır. Model çeşitliliği hem size konfor sunacak olan modeli seçme imkânınızın olması için hem de sevdiğiniz kesim tarzındaki modeli kullanabilmeniz için gereklidir. Sitemizde bulunmakta olan ve aktif olarak satışı devam etmekte olan büyük beden ev içi giyim ürünlerimiz arasında bulunan gecelik ve pijama takımı modellerimiz şu şekildedir:

  • Ürünlerin modelleri uzun ya da kısa olarak üretilmektedir. Eğer yaz aylarında kullanmak için bir ev içi giyim ürünü satın alacak iseniz kısa kesimli modelleri; kış aylarında kullanmak için satın alacak iseniz de uzun kesimli modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Ürünler uzun kollu, yarım kollu ve askılı olarak üretilmekte ve yanı zamanda askılı olan modellerde kalın askılı ve ince askılı seçenekler de bulunmaktadır. Eğer ev içi işlerinizde uzun kollu modelin hareketlerinizi kısıtlayacağını düşünüyor iseniz yarım kollu ya da askılı modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Gecelik ve pijama takımı modellerimizde yaka genişliğine göre de ayrı seçenekler bulunmaktadır. Yakası kapalı, yaka genişliği az olan modelleri tercih edebileceğiniz gibi aynı şekilde yaka kısmı açık, düğmeli, yakası geniş olan modelleri tercih edebilirseniz.
  • Ayrıca renk seçeneklerimiz de oldukça fazla haldedir. Modellerimizin sahip olduğu renkler arasında şu renkler bulunur: Siyah, beyaz, kırmızı, bordo, pembe, mor, gül kurusu, pudra, bej, gri, kahve, lacivert, bebek mavisi, sarı, hardal, oranj, yeşil, haki, mavi, leopar, zebra, puantiyeli ya da çift renk seçenekleri.

Büyük beden ev giyim ürünlerimizin modelleri en genel olarak bunlardır. Ürünleri daha detaylı imcelemek ve üzerinizde nasıl duracağınızı önceden bilebilmeniz için oluşturulan model resimlerini görmek için hemen sitemize girebilirsiniz.

Sıradaki başlığımız büyük beden ev giysilerinin genel fiyatları ile ilgilidir. Yazıyı okumaya devam eder iseniz genel fiyatları ve sonrasında en uygun fiyatların neler olduğunu göreceksiniz.

Büyük Beden Ev Giyim Ürünlerinin Genel Fiyatları Nelerdir?

Büyük beden olan ev içi giyim ürünlerinin fiyatları her modele göre değişim göstermektedir. Bazı büyük markalar ve mağazalar kar amaçlı yapılan ürün satım işlemlerinde fiyatları ne yazık ki hala yüksek tutmaktadırlar. Bu da tıpkı önceden olduğu gibi bu ürünlere herkesin erişememesine neden olmaktadır. Genel fiyatların zaman içerisinde düşüş yaşadığını söyleyebilsek bile hala bütçeleri aşan fiyatlar ile büyük beden giyim ürünlerinin satışını yapıldığını da söylememizde fayda var.

Peki, en uygun fiyatları nerede bulabilirsiniz? Bunu öğrenmeniz için bir sonraki başlığımız size yardımcı olacaktır.

En Uygun Büyük Beden Ev Giyim Fiyatları Nelerdir? Nerede Bulabilirsiniz?

En uygun büyük beden ev içi giyim fiyatlarını görmek ve uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyor iseniz bizler sizde bu konuda yardımcı oluruz. Sitemizde bulunan büyük beden ev içi giyim ürünlerinin fiyatları yüksek fiyatlar değildir. Yukarıda bahsetmiş odluğumuz bütçeyi aşan fiyatlar sorununun farkında olduğumuzdan dolayı fiyat belirlemelerimizi sizlerin genel bütçelerinize göre oluştururuz.

Bu sayede en kaliteli ürünler olabilecek en uygun fiyatlar ile satışa koyulur ve sizler de bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan, zorluk yaşamadan bu ürünlere anında sahip olabilirsiniz. Ürün fiyatlarımızın neler olduğunu en detaylı hali ile görmek için sitemize girebilirsiniz. Sitemizde yer alan ev giyim kategorisine tıkladığınızda karşınıza tüm gecelik ve pijama takımı ürünlerimiz çıkar.

Sağlıklı ve kaliteli bir alış veriş süreci yaşamanız için en önemli noktalardan bir tanesi olan fiyatlar konusu bu şekildedir. Diğer bir önemli nokta da alış veriş esnasında nelere dikkat etmeniz gerektiğidir. Bu konuyu da öğrenmek istiyor iseniz bir sonraki başlığımızı okuyun.

Büyük Beden Ev Giyim Ürünü Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her üründe olduğu gibi büyük beden ev giyim ürünü satın alır iken de dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu önemli noktaları sizlere şu şekilde sıralayalım:

  • Öncelikle kendi beden ölçülerinizden net bir şekilde emin olmanız gerekmektedir. Bir mezura yardımı ile kendi beden ölçülerinizi, yani göğüs, bel ve basen ölçülerinizi doğru şekilde alın. Eğer tek başınıza yapamaz iseniz bir yakınınızdan ya da bir terziden beden ölçülerinizi lamasını isteyebilirsiniz.
  • Kendi beden ölçünüzü öğrendikten sonra sitemizde yer alan beden ölçüm tablosu aracılığı ile hangi beden kıyafetlerin size uygun olduğundan emin olabilirsiniz.
  • Büyük beden ev giyim ürününü seçer iken hangi modelin size uygun olduğunu düşünerek hareket edin. Yani, örneğin eğer göğsünüzün kapalı olması size sıkıntı veriyor ise bu tarz bir model seçmemelisiniz. Model konusunda bu gibi noktalara dikkat eder iseniz ürünün kullanımı size konfor sağlayacaktır.
  • Ürünü seçer iken rengini de istediğiniz renkte seçin. Sevdiğiniz bir renkteki ürünü kullanmanız size mutluluk verecektir. Ev içi mutluluğunuz için aslında fark etmeseniz de kıyafetinizin rengi büyük bir önem taşır.
  • İstediğiniz ürüne karar verdikten sonra ürünün bedenini doğru bir şekilde seçin. Kendi bedeniniz ne ise ürünü de o bedende seçin.

Bu noktalara dikkat ettiğiniz zaman başarılı ve kaliteli bir alış veriş yapmış olursunuz ve ürününüzden oldukça memnun kalırsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kütahya escort

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here