Ana sayfa Moda Doğal Taş Bilekliklerde Yaza Özel Modeller

Doğal Taş Bilekliklerde Yaza Özel Modeller

0
PAYLAŞ

Doğal taş bileklikler her sezon kendini ifade eden özel tarzıyla öncü bir takı tasarımı olmayı başarmıştır. Ama doğal taş seven herkes çok iyi bilir ki doğal taş bileklik en çok yaz aylarına yakışır. Hem doğal tonlardaki renkleri, hem solmayan ve bozulmayan yapıları sayesinde yaz aylarında, güneşte, denize veya havuza girerken asla bozulmaya uğramazlar. Sağlam aksesuarlar kullanılarak yapıldıkları için kolay kolay kopmaz veya bozulmazlar. Doğal taşların şifalı etkileri sayesinde ise yaz aylarının enerjik havasına oldukça uygundur.

Doğal Taş Bileklikler de Yaza Özel Modeller

Akik taşı genel anlamda bilekliklerde en fazla kullanılan taşlardan biridir ve en sık rastlanılan rengi kırmızıdır. Yaz aylarında en çok karşımıza çıkan bileklik modelleri arasındadır. Yaz aylarına uygun renkleri ve stres alma özelliği sayesinde beden ve ruh sağlığına iyi geldiği bilinmektedir.

Aquamarin taşlı doğal taş bileklikler ise renginin su rengine benzemesi ve doğal yeşiller içermesi sebebiyle belki de yaz aylarında en sık karşılaştığımız doğal taş çeşitleri arasında yer almaktadır. Aquamarin rahatlama taşı olarak bilinmektedirler ve pek çok masaj çeşidinde de karşımıza çıkmaktadırlar.

Doğal Taş Bileklikler

Ametist taşlı doğal taş bileklikler renginin mora çalması ve yine yaz aylarının enerjisine uygun bir rengi ve dokusu olması sebebiyle doğal taş bileklik modellerinde bu yaz en çok kullanılan doğal taş bileklikler arasında yer almaktadır. Ametist taşı pozitif enerji taşı olarakta bilinmesi sebebiyle de yazın enerjisine oldukça uygundur.

Yaza Özel Modeller

Yaza özel doğal taş bileklikler arasında genellikle doğal kesim taşlarla dizayn edilmiş ve yine genellikle karışık taşların oluşturduğu modeller ön plana çıkıyor. Yaz aylarına daha uygun olan taş çeşitleri ile renkli, cıvıl cıvıl, enerji yüklü bileklik modelleri üretilerek satışa sunuluyor. Yaza özel doğal taş bileklikleri yazın hiç çıkarma ihtiyacı hissetmeden, gün boyu kullanabilir ve aynı zamanda tüm kıyafetlerle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal taşların tüm moda tarzları ile rahatlıkla kullanılabilmesi sebebiyle ister şık bir yaz gecesi davetine katılın, ister sevdiğiniz bir dostunuzun düğününe gidin, isterseniz de bir iş toplantısı veya yemeğine davetli olun doğal taş bilekliklerinizi severek kullanabileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here