Ana sayfa Güncel Yılbaşını Evde Geçireceklere 8 Öneri

Yılbaşını Evde Geçireceklere 8 Öneri

0
PAYLAŞ
2019 yılbaşı

Yılbaşını evde geçirmek isteyenlere eğlenceli aktivitelerle renkli bir yıl başı ve paranızın cebinizde kalacağı bir yeni yıl vaadediyoruz..

Sıkıcı (P)ijama (T)elevizyon (T)erlik partilerini unutun!! Ev konforunda partiye davetlisiniz..

Müzik, oyun, dans, yiyecek-içeçekler bu şıkır şıkır gecede hepsi var! Sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceğiniz bir organizasyan planlayın yalnız kalıp film izleyip meyve, mısır yiyip evde pinekleyip 11 de uyumayı unutun! Abartmadan eğlenmek herkesin olduğu gibi sizinde hakkınız ilk olarak küçük bir liste yapın alınacaklar yapılacaklar davet edecekleriniz gibi.. Size önerimiz çok aşırı kalabalık çağırmamanız birbiri ile iyi anlaşan eğlenmeyi bilen vakit geçirmekten hoşlandığınız yakın arkadaşlarınızı çağırmanız kafii. Yemek konusunda çilingir sofrası hazırlamayın. Yılbaşı eğlencesinin tadı cips atıştırmalıklarla çıkar Eğlenceye başlayalım o zaman!!

Yılbaşı ağacı ve süslemeler !

yılbaşı ağacı

Olmazsa olmazlarımızda yılbaşının en eğlenceli yanı yılbaşı ağacı süslemesi. Küçük büyük herkesin en sevdiği aktivite rengarek ışıl ışıl ağaçlardır yeni yıla hazırlıkta en büyük heyecan kaynağı. Tabi burada dikkat edilecek önemli husus canlılara zarar vermemek plastik ağaç kullanmanızı önemle rica ediyoruz. Ağaç süslerken evide süslemeyi unutmayın birbirinden ilginç alacağınız süslemeler ve balonlar gecenize neşe katacaktır.

Hediye!

yılbaşı hediyesi

Yılbaşı her anlamda heyecan demek 😀 Sevdiklerinizi küçük süprizler yapmayı unutmayın hediye seçerken klasikleşmiş hediyeler değil de sıradışı ve yaratıcılığınızı kullanarak seçim yapın çok ta abartmayın mahçup olabilirsiniz.

Müzik!

yılbaşı

 

Müzik olmadan eğlence olmaz.. Partinizin dj kendiniz olun eğlenceli müzikler seçin, karaoke yapın, hep birlikte şarkı söyleyin dans edin eğlenin komşularıda çok rahatsız etmeyin 😀

Oyun!

yılbaşı eğlencesi

Bir diğer eğlence kaynağımız oyunlar tombalar değil tabi ki 😀 Biraz çakır keyif olduktan sonra doğruluk cesaretlik, shot oyunu oynamak çok eğlenceli olabilir mesela olur da kar yağarsa inşallah yağar sokağa çıkıp kar topu oynayın. Bunun yaninda twister, monopoly oynamakta eğlenceli olabilir..

Yemek-içecek!

yemek

Mükellef bir ziyafet sofrası hazırlayıp ziyafet verebilir yada atıştırmalık abur cubur cipste yiyebilirsiniz.. bu özel gece de meyve, özel specieller, kuruyemiş, meze, kola, soda, alkol hepsine yer verip keyifli vakit geçirebilirsiniz. size tavsiyemiz alkolü fazla kaçırmamanız aksi halde sızıp kalma  ve sarhoş olmak gibi istenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Geri sayım!

yeni yıl

Yılbaşına girmeye saniyeler kala geri sayım yapmayı sakın unutmayın. Yılbaşına girildiği anda 2 tane de konfeti patlatın 😀

Sokak konserleri!

sokak konseri

Büyük şehirlerde oturuyorsanız yılbaşı açısından şanslısınız demektir ünlü sokaklarında kurulan eğlence ve konser alanlarına gidip bedavadan eğlenebilirsiniz.

TV izleyecekler!

2019 yılına gireceğiniz o gece de tv de yılbaşı özel pragramlarından birini seyrederken yılbaşı biletiniz varsa eş zamanlı onu kontrol edebilirsiniz. “Victoria’s Secret” defilesini izleyebilir ve defilede dünyaca ünlü sanatçıların konserini dinleyebilirsiniz.

2019 yılı tüm dünyada nasıl kutlanırsa kutlansın tüm insanlığa sağlık huzur mutluluk barış getirmesi dileğiyle mutluluktan ağlayacağınız bir yıl olsun.. 2019 sizin yılınız olsun! 🙂

şanlıurfa escort

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here