Ana sayfa Yaşam Solingen Ürünleri Tarko Kozmetik Güvencesiyle

Solingen Ürünleri Tarko Kozmetik Güvencesiyle

0
PAYLAŞ

Kalitesi dünya genelinde bilinen ve tescillenmiş olan Solingen kişisel bakım için kaliteli ürün arayanların tercihidir.Tarko’nun misyonu Solingen ürünlerini erişebilir kılmak ve tüketiciyle buluşturmaktır. Solingen Türkiye, 30 yıldan fazla bir süredir Tarko Kozmetik distribütörlüğünde kişisel bakım alanında kaliteli ürünler sunmaktadır. Solingen ürünlerinin yetkili distribütörü olan Tarko Kozmetik, 1946 yılında kurulmuştur.

Kişisel Bakımda Solingen Farkı

Kişisel bakım alanında tırnak makasından törpüye, penslerden cımbıza, Solingen’in çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerden tırnak makası kişisel bakım ve temizliğin en önemli unsurudur. İnox kaplama özelliği de olan tırnak makaslarımızdan bazılarında zincir ve törpü gibi yardımcı ürünler de mevcuttur. Zinciri olan tırnak makaslarını banyonuzda uygun yere asabilir, törpüsü olanları tırnaklarınıza şekil vermek ve tırnak içlerini temizlemek için kullanabilirsiniz. Her kullanım sonrası temizlenmesi ve kurulanması gereken tırnak makasları eczanelerde satılan solüsyon ve kolonya gibi alkol bazlı ürünlerle temizlenebilir. Tırnak kesimi gerçekleştirdikten sonra mutlaka tırnaklarınızı törpü yardımıyla tırnak yapınıza uygun bir şekilde şekillendirmelisiniz. Bunun için kaliteli Solingen çeliğinden üretilen, uzun ömürlü ve dayanıklı metal törpülerimizi kullanabilirsiniz.

Tırnak makası haricinde erkeklerin dış görünümde en çok dikkat ettiği noktalardan olan burun ve kulak bölgesindeki tüyler için inox kaplamalı burun makası, bıyık makası, manikürün en önemli adımı olan tırnak çevresindeki etler için gold kaplamalı et makası ile tırnak ve et makası gibi farklı makas türlerimiz de vardır.

Profesyonel Makaslar

Profesyonel saç kesimine yönelik tasarlanmış olan berber makasları çeşitlerimiz el yatkınlığı olanlar için de evde kesim imkânı sunuyor. Berber makasları kadın, erkek ve çocuk saçlarını kesmek için uygundur. En kaliteli Solingen çeliğinden üretilen Solingen berber makasları saç kesimi konusunda size en rahat ve en ergonomik kullanımı sağlayacaktır.

Kişisel bakımdaki en önemli faktörlerden biri olan yüzümüzdeki istenmeyen tüyler için en çok tercih edilen aksesuar cımbızdır. İnce uçlu, düz uçlu, yan uçlu ve batık cımbızı olmak üzere birden fazla çeşidiyle Solingen cımbızları yüzünüzdeki kıl ve tüyleri kolayca almanızı sağlar. Hem evde hem de profesyonel kullanıma uygun olarak paslanmaz çelikten yüksek kalitede üretilen cımbızlarımız Almanya’dan getirtilmektedir.

Tırnak Makasları

Kişisel bakım listesinde ilk sıralarda yer alan manikürün en gerekli aletlerinden birisi de penslerdir. En kaliteli Alman Solingen çeliğinden üretilen et ve tırnak makasları manikürünüzde ne büyük yardımcınız olacaktır. Tarko Kozmetik güvencesinde yetkili distribütörlükle güzellik salonlarında profesyonellerin de tercihi olan ürünlerimiz dilerseniz evde kendi başınıza evinizin konforunda manikür yapma imkanı da sunuyor.

Solingen ürünlerinde nikel, altın ve inox kaplama yöntemleri kullanılmaktadır. Özel sterilizasyon ve alkolle temizlenebilen ürünlerimiz uzun süre dayanıklı olup Tarko logosu bulunmasına ve Alman üretimi olmasına dikkat ediniz.

Geniş bir satış kanalı bulunan Solingen’in ürünlerine Türkiye’nin tüm illerinden online olarak ulaşılabileceği gibi ürünlerimiz Gratis, Migros, Trendyol gibi mağazalarda da yer almaktadır.

amasya escort bayan

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here