Ana sayfa Moda Napoly Design

Napoly Design

0
PAYLAŞ

İstanbul’da hizmetinizde olan Napoly Design İtalyan tarzı lüks mobilya sektöründe Türkiye’de önde gelen firmalardandır. Kendine özgü tasarımları ve kalitesiyle ön plana çıkan firma kalitesini farklılığından almaktadır. En önemli farkı ve tarzı ise İtalyan konsepte ve modern bir şıklığa sahip olmasıdır. Ünlü firmanın mobilyalarını biraz inceledikten sonra bu kesinlikle bir İtalyan markası diyebilirsiniz. Ancak Napoly Design uluslararası ticaret yapan bir Türk Mobilya Markasıdır.

Firma Lüks Mobilya Modelleri ile Göz Kamaştırıyor

Ülkemizde yıllar geçtikçe lüks algısı çok değişti. Geçmişte, lüks mobilya satın almak, herhangi bir lüks mobilya mağazasına girip en pahalısını almaktı. Lüks mobilya kavramı artık sadece marka ve fiyat ile ilgili değildir.

Alışveriş yapan insanlar artık lüks deneyimler arıyor. İyi kumaş, iş kalitesi, ürünün nasıl gönderildiği, dayanıklılığı, mevcut ve gelecekteki trendlerle nasıl uyumlu olduğu ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı unsurların bir kombinasyonunu içeriyor. Bazıları için lüks, bireysellik ve zarafetin bir göstergesiyken, diğerleri için bir ayrıcalık veya özlem duygusudur. Lüks mobilyalar, belirli kriterleri karşılama kabiliyetine bağlı olarak modern tüketiciler için değerli bir yatırım olmalıdır.

1-Dente Lüks Yatak Odası Takımı

Dente Lüks Yatak Odası Takımı, mükemmel bir yatak odası tasarımı arayışındaki kişiler için ideal bir seçenektir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan ve üretilen bu takım, göz alıcı bir şıklık ve üst düzey konfor sunar. Yatak odanızın havasını tamamen değiştirmenin yanı sıra, gecelerinizi daha da keyifli hale getirmenize yardımcı olur.

2-Diana Lüks Köşe Takımı

Diana Lüks Köşe Takımı, evinize özel tasarımı ve kaliteli malzemeleriyle unutulmaz anılar yaşamanıza yardımcı olacak şık mobilyalardır. Bu lüks köşe takımları, geniş oturma gruplarına ek olarak daha küçük alanlarda da kullanılabilir. Özellikle modern ve minimalist tarzı tercih edenler için. Köşe takımının yüksek bel ve kalın yün döşemesi, otururken maksimum konfor sağlar. Ayrıca dayanıklı ve hafif malzemeler kullanıldığı için kolayca taşınabilir ve yerinde değiştirilebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here