Ana sayfa Gezi Casa De Maris SPA & Resort Hotel’in Özellikleri Nelerdir?

Casa De Maris SPA & Resort Hotel’in Özellikleri Nelerdir?

0
PAYLAŞ

Türkiye’de yaz tatili denildiği zaman akla Antalya ile beraber Muğla gelir. Marmaris; coğrafya derslerinden aşina olduğumuz üzere Muğla’nın bir ilçesidir. Popülerlik açısından Muğla’yı geçtiği dahi söylenebilir. Marmaris; her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlar.

Takdir edersiniz ki, Marmaris gibi bir yerde çok sayıda otel vardır. Turistler; bilhassa ultra her şey dahil veya her şey dahil konsepti ile hizmet veren otelleri tercih ederler. Ancak, Marmaris’te her bütçeye hitap eden oteller de vardır. Hizmet kalitesi ile fark yaratan otellerden birisi de Casa De Maris Spa & Resort Hotel! Gelin, bu oteli tanıyalım!

Casa De Maris SPA & Resort Hotel Nasıl Bir Oteldir?

Her şeyden önce, 2012 yılından bu yana faaliyet gösteren bir otel olduğunu söyleyebiliriz. Yalnızca on yıl gibi bir sürede Marmaris’in en iyi otellerinden birisi olmayı başarmıştır. Beş yıldızlı bir oteldir. Sığla ağaçlarıyla çevrili bir otel olmasıyla dikkat çeker. İnsanları yeşil ve mavi ile buluşturur. Türkiye’nin doğa harikalarından birisi olarak nitelendirilen Marmaris’in sahil şeridinde yer alması ile de farkını ortaya koyar.

Casa De Maris SPA & Resort Hotel; eşsiz konumu ile de dikkat çeker. Marmaris’in tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerine bir hayli yakındır. Bu otel; Marmaris şehir merkezine yalnızca üç km uzaklıktadır. Buna ek olarak, Dalaman Havalimanı’na da 90 km uzaklıkta yer almasıyla bilinir. İnsanlar; bu otele geldikleri takdirde yenilenme ve dinlenme şansına erişirler.

Biraz da bu otelin konaklama alternatiflerinden bahsedelim! Casa De Maris SPA & Resort Hotel; bünyesinde dört farklı oda seçeneğini barındırır. Deniz manzaralı junior süit oda, kara manzaralı standart oda, yandan deniz manzaralı standart oda ve deniz manzaralı standart oda seçenekleri arasından bütçeye ve ihtiyaçlara uygun bir seçim yapılabilir.

Neden Bu Otele Gidilmeli?

Marmaris’te çok sayıda beş yıldızlı otel varken neden bu otele gideyim diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, otelin özelliklerini öğrendikten sonra böyle düşündüğünüz için pişman olacaksınız.

Casa De Maris SPA & Resort Hotel; ideal konaklama seçeneklerinin yanı sıra yeme içme seçenekleri ile de göz doldurur. Otelin bünyesinde beş farklı yeme içme alternatifi mevcuttur. Bazıları restoran bazıları ise bar olarak hizmet verir. Otele gelenler; hem bir şeyler içme hem de dünyanın farklı mutfaklarına ait lezzetleri tatma şansına erişirler.

Eğlenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Casa De Maris Spa & Resort Hotel; yoga, fitness, animasyon, hamam, müzik, dans, havuz, sauna, masaj gibi imkanlar vaat eder. Bilhassa yenilenmek ve dinlenmek adına otelin SPA merkezi ziyaret edilmelidir. Ayrıca, otelin bir de toplantı salonu yer alır. Siz de bu otelde konaklamak isteyebilirsiniz. Bu noktada, otelin sitesini ziyaret ederek rezervasyon seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here