Ana sayfa Sağlık Mamajoo Emzik Modelleri ile Bebekleriniz Rahat Edecek

Mamajoo Emzik Modelleri ile Bebekleriniz Rahat Edecek

0
PAYLAŞ

Mamajoo emzik çeşitleri her türlü beklentiyi karşılayarak bebeklerin rahatlamasına yardımcı olur. Bebeklerin emme iç güdülerini harekete geçirerek rahatlamasını ve kendini güvende hissetmesini sağlar. Mamajoo emzikleri ile sakinlik kazanan bebekler anne sütü emiyormuş gibi rahatlıkla uyur. Doğumdan kısa bir zaman sonra bebekler huysuz olduklarında Mamajoo emzikleri ile üzerlerindeki gerilimi rahatlıkla alabilirsiniz. Bazı anne ve babalar emzirme dönemlerinde emzik kullanmayı reddedebilmektedir. Bebeklere uygun Mamajoo emzik verdiğiniz sürece gelişim süreçlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Diş çıkarma dönemlerinde bebeklerin rahat olmasını sağlayarak parmak emme alışkanlığından uzaklaştırmaktadır. Bazı bebeklerde emziğe bağlılık durumların önüne geçmektedir. Bebek sağlığına fazlasıyla önem veren Mamajoo emzikleri Avrupa Birliği standartlarına göre hazırlanmaktadır. Son teknoloji ile temiz koşullarda tasarımı sağlanan emziklere bebeklere kolay bir şekilde uyum sağlar.

Mamajoo Emzik Modelleri
Ebeveynler bebekleri ile ilgili eşya alımlarında ayrı bir hassaslığa sahip olur ve alışverişlerini de titizlikle gerçekleştirir. En sağlık ve en kaliteli ürünlerden seçimlerini yaparlar. Bebeklerini sağlığını ön planda tutan Mamajoo emzik modelleri ile bebekler daima güvendedir. Mamajoo ortodontik emzikleri bebeklerin diş ve damak gelişimlerine göre tasarlanmaktadır. Bu sayede tahriş vb. problemler yaşamazsınız.


Emzik kalkanında bulunan geniş hava delikleri ile salya birikiminin önüne geçmektedir. Hava dolaşımına fırsat tanıyarak bebeklerin hassas damağını korumayı sürdürür. Mamajoo emzikleri, BPA içermeyen kaliteli malzemelerden ortaya çıkmaktadır. Tüketiciler için ekonomik ve çevre dostu ambalajlar ile tasarlanmaktadır. Bu sayede ürünler daha uzun süre atılmadan kullanılabilir. Birçok ebeveyn emziklerin saklama ve yıkama koşullarında farklı stratejiler uygulamaktadır. Her emzik makinede yıkanmaya uygun olmamaktadır. Mamajoo damaklı emzikler makinede yıkanabilir ve sorunsuz olarak tekrar kullanım sağlanabilir. Bebeklerin eşyalarını ellerinde yıkamayı tercih edenler emzikleri kaynatarak hijyenik duruma getirebilir.

Mamajoo emzikleri yüksek kalitede ve kokusuz bir şekilde üretilmektedir. Bebekleri rahatsız edecek hiçbir tararım veya koku eklenmemektedir. Şeffaf ve tatsız bir şekilde üretimi sağlanan emzikleri her yaştan çocukta kullanılabilir. Mamajoo emziklerine ve detaylı bilgilere https://www.mamajoo.com/emzik-ve-aksesuarlari linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here