Ana sayfa Güncel HAZIR BUTİK GİYİM MARKASI BY ŞULE KURTAR YURT DIŞINA AÇILIYOR.

HAZIR BUTİK GİYİM MARKASI BY ŞULE KURTAR YURT DIŞINA AÇILIYOR.

0
PAYLAŞ

Şule Kurtar tarafından Mersin’de kurulan By Şule Kurtar markası, kısa sürede sektöre yön veren marka olarak adından söz ettirmeyi başardı.
Giyim konusunda tüm kadınların ihtiyaçlarını karşılık vermek misyonuyla yola çıkan markanın e-ticaret serüveni, sıfır takipçi ile oluşturdukları By Şule KURTAR Butik Instagram hesabı ile başladı. Global giyim markalarının online iletişiminden ilham alarak ve trendleri yakından takip ederek geliştirdiği görsel dil sayesinde sosyal medyada yakaladıkları ivme ile birlikte, sektörde adeta bir referans konumuna geldi.
2000 adetten fazla ürün çeşitleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan By Şule KURTAR, ürünlerini sosyal medya hesapları ve e-ticaret siteleri sulekurtar.com’da ve Mersin’de bulunan mağazalarında tüketiciye sunuyor. Kendi bünyelerinde oldukça aktif ve güncel bir şekilde yönettikleri bu mecralarda, kuruluşlarından bu yana kadar tam 20 kat büyüme ve
ziyaretçi artışı elde ettiler.

Instagram hesapları bu süreçte 120 bin takipçi
sayısına ulaşarak büyümeye devam ediyor.
Şule KURTAR tüketicinin ihtiyaçlarını, taleplerini ve alışveriş deneyimlerini analiz ederek ilerleyerek, tüketicinin gözünde güvenilir, kaliteli ve ulaşılabilir bir marka haline gelmiştir. Şule KURTAR, yurtiçindeki başarısından yola çıkarak yurtdışına da satış yapmaya başladı. Başta Avrupa olmak üzere, Amerika, Rusya, Hindistan, İran, Irak ve Azerbaycan’a ürünlerini göndermeye başlayan markanın 2021 YILSONU hedefi daha fazla ülkede
yer almak.

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Şule Kurtar müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu, Instagram , sosyal medya kanalları ve ulaşılabilir sabit adres mağaza aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here