Ana sayfa Yaşam Glo Hyper Plus Nasıl Kullanılır?

Glo Hyper Plus Nasıl Kullanılır?

0
PAYLAŞ

Oldukça teknolojik bir ürün olan Glo Hyper Plus’ ın kullanımı da bir o kadar kolaydır. Sadece bilinmesi gereken farklı modların mevcudiyeti, içim süreleri ve tütün ürününün yerleştirilme aşamalarıdır. Bu kapsamda ürünün kullanımı için izlenecek yol şu şekildedir;

  1. Ürünün üst kapağı yana doğru kaydırılır. Açılan alanda ısıtma haznesi gözükecektir.
  2. Söz konusu ısıtma haznesine, neo stick ürünlerinden bir adet yerleştirilir, kapak tekrar kapatılır.
  3. Cihazın ön tarafında bulunan düğme kullanılarak bir mod seçimi yapılır.
  4. Düğmeye üç saniye kadar basılı tutulduğunda standart mod devreye girmekte ve dört dakikalık bir içim süresi sunulmaktadır.
  5. Düğmeye beş saniye kadar basılı tutulduğunda ise boost mod devreye girmekte ve üç dakikalık bir için süresi sunulmaktadır.

Glo Hyper Plus Kullanım Modları

İki ayrı kullanım modu bulunan bu tütün ısıtıcı, her iki mod için de kullanıcılara en üst deneyimi sunmayı amaçlanmaktadır. Bu kapsamda;

İlk mod olan standart modda tütün ısısı 250 derece olarak belirlenmiştir ve tütün bu sıcaklık ile ısıtılmaktadır. Bu modun içim süresi 4 dakika olmakla birlikte hazırlık süresi 20 sn kadardır.

Diğer mod olan boost modunda tütün ısısı 270 derecedir. Bu kapsamda da içim süresi 3 dakika olarak belirlenmiştir. 15 saniye içerisinde kullanıma hazır olan bu modda, daha yoğun tütün ve aroma alınabilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here