Ana sayfa Sağlık Akademi Paris Güzellik & Buz Lazer

Akademi Paris Güzellik & Buz Lazer

0
PAYLAŞ

Suadiye, Bağdat Caddesi’nde 2010 yılından beri faaliyet gösteren  “Akademi Paris” güzellik ve bakım üzerine çalışan üst düzey bir kişisel bakım merkezi.

Profesyonel ekibiyle dönemin sadece en yeni ve en gelişmiş cihazlarıyla hizmet veren işletme,  aynı zamanda dört fransız markasının da Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

Özellikle cilt bakımları ve buz lazer epilasyon üzerinde uzmanlaşmış olan bu merkez, kişiye özel protokollerle kalıcı sonuçlara ulaşarak tüm danışanlarının memnuniyetini sağlamayı ana hedef olarak belirliyor.

300m² alanda faaliyet gösteren “Akademi Paris” de Advance Beauty Duolift Sequentiell, Hydrafacial, Tanita, i-Lipo, G5, Body Health, LPG, Sorisa,.. gibi dünyanın önde gelen markaları ile tüm yüz ve vücut protokolleri uygulanırken, lazer epilasyon işlemleri için ise sadece Soprano’nun en son modelleri ile işlem yapılıyor.. Aynı zamanda resmi Buz Lazer Merkezi olan “Akademi Paris” şu an buz lazer epilasyon uygulamarı için sadece en son model Soprano Titanium cihazlarıyla hizmet veriyor.

Kurulduğu 2010 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışla 12 binin üzerinde danışanının memnun bir şekilde sonuç almasını sağlayan bu kişisel bakım merkezi, teknolojiyi yakından takip ederek hem personeline hem de cihaz ve ekipmanlarına gerekli tüm yatırımları yaparak, yarınlara da güven veren alanında lider merkez olma özelliğini korumaya devam ediyor.

Telefon ve whatsapp: 0216 478 17 80  /  0501 250 44 44

Instagram: akademiparis

Web: www.akademiparis.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here